Skrzaty z naszej Chaty

Pomogłem dzisiaj Skrzatom w odśnieżaniu bo nie dawały już rady. Wszystkich, którzy jutro muszą do korpo, tym którzy będą stali w korkach, mają dedlajny, targety, delegacje i inne straszne, śpieszę zapewnić, że istnieje świat gdzie nadal rządzą Strzygi, Rusałki, Skrzaty i Jaryło. A już za 1,5 miesiąca utopimy Marzannę. Kto żyw na Roztocze. Jeżeli nie możecie na długo to zapraszam chociaż na dobrą kawę.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewijanie do góry